Botoks Deneyimi ve Botoks Hakkında Merak Edilenler

Botoks Deneyimi ve Botoks Hakkında Merak Edilenler
ojemrujumrimelim MEMNUN FİYAT: TL - Ankara

Eminim çoğumuz televizyonda ya da etrafımızda gördüğümüz kötü örnekler yüzünden botoks uygulamasına...

08.10.2015

Eminim çoğumuz televizyonda ya da etrafımızda gördüğümüz kötü örnekler yüzünden botoks uygulamasına mesafeli duranlardanız. Açıkçası bende mimiksiz, ifadesiz ya da ölü balık gibi bir görüntüm olsun istemem.

Peki Botoks nedir ? Doğal görünümlü Botoks var mı ? Nerelerde güvenle Botoks yaptırılır? İşte ben yaptırdım. Öncesi sonrası fotoğrafıma da bakıp sizde karar verebilirsiniz.:)
ojemrujumrimelim - Ankara - 2 yıl önce

Botoks Nasıl Bir Tedavi?

Botoks kasların çalışmasını hafifleten ya da durduran bir işlemdir. Küçük iğnelerle deri altına belli miktarda verilip, gereksiz yere fazla miktarda çalışıp yüzün kırışmasına neden olan mimik kaslarına uygulanıyor.

Botoks uygulamasında miktar ve yapılan bölge çok önemli tabii uygulamayı yapan hekimde en önemli noktaların başında geliyor. Çünkü etrafta o kadar çok yanlış uygulama var ki bizleri yanıltıp ön yargılı olmamıza neden oluyor.

Deneyimli bir hekime, gerektiği kadar gerekli bölgeye bir uygulama yaptırdığınızda o korktuğumuz ‘hortlak’ bakışlı görünüme dönmüyorsunuz aksine kimse yüzünüzde olağanüstü bir şey fark etmiyor, kırışıklıklarınızın gitmiş olması dışında…

Bence Botoks, önleyici hatta dondurucu bir tedavi. Botoks’a şu yaşta başlamak doğrudur ifadesi de yanlış çünkü Botoksa gerçekten ihtiyacınız olduğu zaman başlanır. Örneğin ben şu anda 33 yaşındayım ve önlemini almazsam yer edecek çizgilenmelerim başladı dolayısıyla Botoks yaptırdım. Buradan 30’lu yaşlarda Botoks yaptırılır sonucu çıkarmak kesinlikle yanlış çünkü çizgilerin durumuna bakıp oturmadan yaptırmak doğru olacaktır.

ojemrujumrimelim - Ankara - 2 yıl önce

Peki nerede yaptırdım?

Zamanın hızla geçip gidişine dayanamayan alın bölgemde mimik kırışıkları ortaya çıkmaya başladı biliyorum ki önlemini ne kadar erken alırsam zamana o kadar meydan okuyabilirim. Ben Botoks uygulamasını La Vie Klinik‘te Dr. Tarkan bey‘e yaptırdım. Kendisine 2 yıl önce dudak dolgusu, koltuk altı Botoksu ve lazer epilasyonumu yaptırmıştım.

Ankara’da güvenle gidebileceğim bir klinik olduğu için bu tür uygulamalarda benim gönül rahatlığıyla da önerebileceğim yer La Vie Klinik ve Dr. Tarkan bey oluyor. Zaten bana yapılan uygulamaları buradan görüp deneyimlerimi okuma şansınız da var. Fotoğrafta görüldüğü gibi alnım çizgi çizgi olmaya başladı.

ojemrujumrimelim - Ankara - 2 yıl önce

Sadece 10 dakika

Uygulama sadece 10 dakika sürdü, öğle arası yaptırıp tekrar iş yerine döndüm ve kaldığım yerden işlerime devam ettim. İlacın etkisiyle hafif yanma hissi oluyor ve iğnenin battığı yerler kızarıyor.

15 dakika sonra kızarıklıklarım geçmişti. Bende morarma olmadı. Fakat hepimizin hassasiyeti, cilt yapısı farklı farklı bu nedenle hepimizde aynı etkiler olmayabilir.

ojemrujumrimelim - Ankara - 2 yıl önce

Acıyor mu?

Botoks ağrılı bir işlem mi ? Benim canım çok tatlıdır, en ufak şeye acı çeker hatta canım yanarsa ağlarım:) Minicik ince uçlu bir iğne ile uygulama yapılıyor. Ağrı olmadı fakat batma etkisiyle irkildim sonrasında zaten işe dönüp hayatıma devam ettim ağrı sızı yaşamadım.

Botoks’un etkisini hemen görmüyorsunuz ben tam olarak 3 gün sonra etkisini gördüm. Kırışıklıklarım tamamen gitmişti :) Uygulamadan 1 hafta sonra kontrole gittim.

ojemrujumrimelim - Ankara - 2 yıl önce

Fiyatı değişiyor

Botoks uygulamasının fiyatı kullanılan ürüne göre değişiyor yani size ne kadar ürün enjekte ediliyorsa fiyat ona göre değişiyor. Fiyat bilgisini hekiminizle görüşüp yapılacak uygulamaya göre öğrenmeniz daha sağlıklı olur.

Bu deneyimi faydalı buluyor musunuz? EVET - HAYIR
0 kişi bu deneyimi faydalı buldu

BENZER DENEYİMLER

MEMNUN FİYAT: TL
isimsiz - İstanbul - 1 hafta önce gönderildi.
MEMNUN FİYAT: TL
narintek - İstanbul - 10 ay önce gönderildi.

GERÇEKLEŞTİREN DOKTOR

Ben botoks uygulamasını La Vie Klinik‘te Dr. Tarkan bey‘e yaptırdım. Kendisine 2 yıl önce dudak dolgusu, koltuk altı botoksu ve lazer epilasyonumu yaptırmıştım. Ankara’da güvenle gidebileceğim bir klinik olduğu için bu tür uygulamalarda benim gönül rahatlığıyla da önerebileceğim yer La Vie Klinik ve Dr. Tarkan bey oluyor.

  • Doktorun yaklaşımı
  • Sorularımı cevaplandırılması
  • Tedavi sonrası takip
  • Benimle geçirdiği zaman
  • Telefon ve emaillerime dönüşleri
  • Ekibin profesyonellik ve nezaketi
  • Ödeme Süreci
  • Bekleme süreleri

SON EKLENEN DOKTORLAR

Toplam 1434 doktor var

Doç. Dr. Zeynep Alkan

Ses Estetiği, Burun Estetiği...

DETAYLI İNCELE
Prof. Dr. Hayriye Sarıcaoğlu

Dolgu (Genel), Kimyasal Peeling, Ameliyatsız Yüz G...

DETAYLI İNCELE
Nişantaşı Hastanesi

Mide Balonu, Burun Dikleştirme, Ameliyatsız Cilt G...

DETAYLI İNCELE
Dr. Cem Hamidi

Dermapen, Burun Dolgusu, Cilt Bakımı , Hiperhidroz...

DETAYLI İNCELE
Op. Dr. Adem Özkan

Bacak Germe, Popo Büyütme, Dolgu (Genel), Uyluk Ge...

DETAYLI İNCELE
Op. Dr. Elif Seda Keskin

Popo Büyütme, Dolgu (Genel), Uyluk Germe, Boyun Ge...

DETAYLI İNCELE
Op. Dr. Orhan Murat Özdemir

Vaser Liposuction, Bacak Germe, Popo Büyütme, Dolg...

DETAYLI İNCELE
Op. Dr. Esra Çabuk Cömert

G Noktası Büyütme, Klitoris Estetiği, Lazerle Geni...

DETAYLI İNCELE
Op. Dr. Ainura Sarybaeva

Yüz Germe, Jinekomasti, Popo Kaldırma, Liposuction...

DETAYLI İNCELE