23 Yaşındayım, Brezilya popo estetiği ve meme estetiği yaptırdım ve şimdi sizinle paylaşıyorum

23 Yaşındayım, Brezilya popo estetiği ve meme estetiği yaptırdım ve şimdi sizinle paylaşıyorum
didema MEMNUN FİYAT: 45000 - 50000 TL - İstanbul

Bu siteyi uzun zaman takip ettim, yorumları okudum. 18 yaşındayken 20 kilo kadar vermiştim, fakat s...

07.07.2017

Bu siteyi uzun zaman takip ettim, yorumları okudum. 18 yaşındayken 20 kilo kadar vermiştim, fakat sonra kalan kiloları vermem mümkün olmadı. Sağlıklı besleniyordum, spor yapıyordum ama istediğim vücut şekli için yardıma ihtiyacım vardı.

Araştırmalarım sonucunda Dr. Bülent Cihantimur’u buldum. Nispeten yaşadığım yer olan İsrail’e de yakındı Türkiye, ayrıca online videolarını ve yaptıklarını izledim hoşuma gitti.

Klinik ile iletişime geçtikten sonra tüm bu süreç boyunca bana Naz isimli çok sevimli bir asistanı yardımcı oldu. Uçak biletlerimi ayarladım ve gitmeye hazırdım.
didema - İstanbul - 1 yıl önce

Mutlaka yanınızda biri olsun!

Doğal olarak bu sürecin tamamını kendim halledebilirim diye düşündüm, dışarıdan insanların çok dahil olmasını istemedim. Bağımsız bir yapım var. Son dakika ameliyat olacağımı bilenlerden birinin ( annem, kocam, en yakın arkadaşım, kayınvalidem) benimle gelmesini istedim. Çok şükür en yakın arkadaşım geldi, hatta o önceden oradaydı beni karşıladı. İlk bir kaç gününü birlikte geçirdik sonra geri kalan süreçte kayınvalidem benimleydi.

Kızlar size tavsiyem sakın kocanızı götürmeyin yanınızda, en güzeli yakın bir arkadaşınız ya da anneniz. Çünkü tanık olmasını istemeyeceğiniz bir takım unsurlar var. Aramızdaki kıvılcımı canlı tutmak istedim açıkçası :))

Ama mutlaka birini götürün yanınızda. Kahramanlık yapmaya gerek yok. Bana güvenin, yalnız yapılacak bir şey değil!

didema - İstanbul - 1 yıl önce

Kliniğe ve otelime varış...

Havaalanına geldiğimde biri beni almaya gelmişti. Kaldığım otel de klinikle aynı bina içinde müthiş bir yer. Hemşirelerden bir şey isteyeceğinizde ya da herhangi bir şeye ihtiyacınız olduğunuzda hemen asansöre gidiyorsunuz ve kliniktesiniz.

Otele vardığımda doktorlardan biri lobide beni karşılamaya geldi ve kliniğe götürdü. Doktoru bir süre bekledim, trafikte kaldığı için kliniğe gelememişti henüz


didema - İstanbul - 1 yıl önce

Doktorumla tanışma

Doktoru beklerken çok gerildim, yüz germe ameliyatı olmuş bir kız vardı onunla konuşmaya başladım ve o beni doktorun ve hemşirelerin çok iyi olduğu konusunda baya bir rahatlattı. Sonunda saat 10.30 gibi benimle görüşmek üzere doktor geldi.

Görüşme sırasında ne istediğimi doktora anlattım, kabul etti ve yapabileceğini ve etkileyici sonuçlar alabileceğimizi söyledi.

O gün yalnız olduğum için doktorum klinikte geceyi geçirmemi istedi. Otelde tek olmaktan korkmuyordum ya da gergin değildim, duş için odaya çıktım sonra kliniğe indim ve uyudum.

didema - İstanbul - 1 yıl önce

Ameliyata gidiş...

Ertesi gün uyandım ve bir takım formları doldurmaya ve ödemeyi organize etmeye gittik. Bir de daha önce çekilen fotoğrafları aldım.
Sonra anestezi uzmanıyla görüştüm ve ameliyathaneye alındım. Çok gerilmiştim ve ağlıyordum. Ama biliyordum gözümü açtığımda odada olacaktım.


didema - İstanbul - 1 yıl önce

Ameliyat sonrası ilk gün

Odaya geldiğimde en yakın arkadaşım oradaydı ve bandajlıydım. Göğüslerimin dokununca acıyordu, ama diğer kısımlarda herhangi bir acı yoktu.

Narkozdan dolayı sersemlemiştim, bundan sonrasını çok hatırlayamıyorum.

İlk yemek getirdiklerinde yiyemedim, çok fazla midem bulanıyordu. Sonra bulantı için ilaç verdiler ve daha iyi oldum. Çok kolay uyudum ama gece çok fazla uyandım.


didema - İstanbul - 1 yıl önce

2. Gün

Ertesi gün uyandığımda, doktor instagram'da fotoğraflarımı yükledi. Sonuca bayıldım. En çok da “lolipop tekniği” kullanmadan memeleri dikleştirmiş olmasına sevindim. Kahvaltımı ettim, odamda rahattım. Sonra doktorun yanına götürüldüm. Bandajlarım çıkarıldı. Aynada kendime bakmamı söyledi. Gerçekten sonuçlar muhteşemdi.

Baya şişmiştim, özellikle de karnımın çevresi ve popom ama yine de şişlikler gidince nasıl olacağını görebiliyordum. Doktor göğüs yapımdan dolayı çalışmanın zor olduğunu söyledi. Fakat gerçekten çok güzel sonuçlanmıştı. Bol bol su içmemi ve hafif egzersizler yapmamı önerdi. 2. haftadan sonra sonuçların daha iyiye gitmesi için masaj yapmam gerektiğini söyledi. Sonra ameliyat sonrası fotoğraflarımı çekti. Fakat oda çok küçük ve sıcaktı, kapalı yer bunalttı ve çıkmak istedim.

Dinlenmek için odaya geri döndüm ve biraz uyudum ve tekrar fotoğraf çekmeye gitmeden önce bir şeyler yedim. Dinlenmek için odaya tekrar geri döndüm ve biraz uyudum fotoğraflarımı tekrar çektirmeye gitmeden önce bir şeyler yedim.m Kateter çıkartılmıştı bu kez banyoyu kullanmam çok kolay oldu. Popom acıyordu. Fotoğraf çektirdikten sonra korsemi takmaya götürüldüm.

Bu berbat bir şeydi! Gerçekten sıkmak zorunda tamam ama inanılmaz acıtıyordu. 2 gün takmak zorunda olduğum söylendi (banyo yapmadan geçecek 2 gün). Sonra değiştirecekler ve enfatik masaj yapacaklar. Biraz daha rahatladım sonra ve odama çıktım.

Yürürken sorun yok ama ekstra nefes almak zorunda kalıyorsunuz. Odamda bir süre takıldım ve ağrı seviyem oldukça düşüktü. Göğüslerimin altı acıyordu, popomsa hareket ettiğimde acıyordu. Kollarım biraz uyuşmuştu. Ama her şeyin yolunda gittiğini söyleyebilirim!!!

İyileşme sürecimi tekrar gözden geçirip gün gün kısaca özetleyeceğim: 

didema - İstanbul - 1 yıl önce

2. Gün: Ağrım dünden daha çok

Popomun üst tarafı çok acıyor. Sertleşmiş hissediyorum. Ağrı kesiciler aldım ama çok işe yaramadı. İnternetten araştırdım genelde çoğu insan için 2. gün çok ağrılı geçiyormuş. Kateter de çıkarılınca gerçek acı ortaya çıktı. Gerçekten bugünü zor geçirdim.

Ameliyat kararımı sorguladığım bir gün oldu. Eninde sonunda mutlu olacağımı biliyorum ama şu anda ağrı dayanılmaz.


 

didema - İstanbul - 1 yıl önce

3. Gün: Bugün de ağrılı ama dünkü gibi değil (çok şükür)

Kliniğe indim bandajlar çıkarıldı, kıyafet değiştirdim, banyo yaptım şahaneydi.

Hala şişliklerim var. Kayınvalidem yanımda şu an, o da göğüslerini daha önce yaptırmıştı. Ağrıların, sonuca değeceğini söylüyor bana.
Sonuçlar aşırtıcı olacak!

Allah'tan yardım etmek için yanımda, yoksa yalnız nasıl yapardım. Tek başıma zor oturuyorum.

didema - İstanbul - 1 yıl önce

4. Gün: Bugün yerimden kalkıp biraz yürüdüm

Yürümek için dışarı çıktım. Hala ağrılarım var ama kafamı rahatlatmak için yürüyüş iyi geldi. Otelin yemekleri pek ağız tadıma uygun değildi. O anda biraz evimi özledim.


didema - İstanbul - 1 yıl önce

5. Gün : Aynı!

Sıkıldım. Hala acım var ama biraz daha iyi. Bugün alışveriş merkezi yakınında uzunca bir yürüyüşe çıktım. İyiydi.

Her geçen gün nasıl daha iyiye gittiğimi görmek inanılmaz. ameliyat yerlerimi uyuşmuş hissediyorum yürürken bu durum yüzünden eğleniyorum:)
Oturmamda sorun yok. Popom eskisi kadar çok acımıyor.


didema - İstanbul - 1 yıl önce

6. Gün: Artık evime gitmek istiyorum!

Masajımı yaptım. Şişliklerin çoğu gitti. Karnımın etrafında var ama her yerim morardı. Çok heyacanlıyım, kocam görecek popomu ve bence bayılacak.

didema - İstanbul - 1 yıl önce

7. Gün: Bugün evime dönüyorum

Uçuş iyiydi. 2 saat sürdü. Biraz rahatsız oldum ama genel olarak iyi. Ağrı seviyesi baya düştü. Ağrı kesicileri almayı bırakırsam da mutlu olabilirdim ama üzülmektense kendimi garantiye almayı tercih ettim.

Kocam çok heyecanlıydı. Beni gördüğü andaki bana olan bakışını görmeye değerdi.

Bu deneyimi faydalı buluyor musunuz? EVET - HAYIR
0 kişi bu deneyimi faydalı buldu

BENZER DENEYİMLER

MEMNUN FİYAT: 45000 - 50000TL
melek79 - İstanbul - 1 yıl önce gönderildi.
MEMNUN FİYAT: 45000 - 50000TL
zezze - İstanbul - 1 yıl önce gönderildi.

GERÇEKLEŞTİREN DOKTOR

Dr. Bülent Cihantimur çok sevimli biri ve beni genel olarak çok rahatlattı. Biliyorum işinde çok iyiydi. Ona istediğim şeyi anlattıktan sonra o yaptı ve hatta daha ötesini yaptı. Meme dikleştirme istiyordum fakat yara izleri olur diye geriliyordum. Lolipop tekniğini kullanmadan yarasız göğüslerimi dikleştirdi ve inanılmaz oldu. Hiç iz yok şu an. Çok yetenekli bir doktor. Yabancı dil biraz engel oluyor anlatmaya anlamaya ama her ihtiyaç duyduğumda bir çevirmen bulunuyordu.Ayrıca muhteşem hemşirelerin ellerinde kendimi çok güvende hissettim.

  • Doktorun yaklaşımı
  • Sorularımı cevaplandırılması
  • Tedavi sonrası takip
  • Benimle geçirdiği zaman
  • Telefon ve emaillerime dönüşleri
  • Ekibin profesyonellik ve nezaketi
  • Ödeme Süreci
  • Bekleme süreleri

SON EKLENEN DOKTORLAR

Toplam 1460 doktor var

Prof. Dr. Murat Aksoy

Skleroterapi, Varis Tedavisi...

DETAYLI İNCELE
Op. Dr. Aybanu Gökçen

Skleroterapi, Varis Tedavisi...

DETAYLI İNCELE
Uzman Dr. Arzu Aydın Çapkın

Fraksiyonel Lazer, Ameliyatsız Cilt Gençleştirme, ...

DETAYLI İNCELE
Dt. Bünyamin Beno Çukran

Diş Taşı Temizliği, Kanal Tedavisi, İmplant Cerrah...

DETAYLI İNCELE
Dt. Aslı Tapan

Kanal Tedavisi, İmplant Cerrahisi, Diş Çekimi, Gül...

DETAYLI İNCELE
Dt. Rabia Bayrakçı

Diş Taşı Temizliği, Kanal Tedavisi, Protez, İmplan...

DETAYLI İNCELE
Doç. Dr. Karaca Başaran

Bacak Germe, Popo Büyütme, Dolgu (Genel), Uyluk Ge...

DETAYLI İNCELE
Dt. Kerem Dolar

Diş Taşı Temizliği, Kanal Tedavisi, Protez, İmplan...

DETAYLI İNCELE
Op. Dr. Talha Tanyeli

Burun Estetiği...

DETAYLI İNCELE