Burun Ucu Estetiği Yaptıranlar, Pişman Olur muyum ? Burun Ucu Estetiği Yaptıran 12 Ünlü

Yayınlanma Tarihi: 09 Haziran 2017 | Güncellenme Tarihi: 27 Şubat 2019

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

Burun Ucu Estetiği yaptıranlar, Burun Ucu Estetiği yaptırmaya karar veren kişiler için en doğru referans noktasıdır.  

Burun estetiği öncesi sonrası

Burun Ucu Ameliyatı öncesi ve sonrası görüntüleri ameliyatın planlanabildiği burun yapısını net görmeyi sağlar.  


BURUN ESTETİĞİ YAPTIRANLAR - DENEYİMLERİ (122 Deneyim) 

BURUN ESTETİĞİ DOKTORLARI (738 Doktor) 

BURUN ESTETİĞİ VİDEOLARI (7 Video) 

BURUN ESTETİĞİ DOKTOR SORU&CEVAPLARI ( 212 Soru&Cevap ) 


Birden çok müdahalenin gerçekleştirilmesi gerektiği Burun Ucu Estetiği Ameliyatına eşlik eden estetik Burun Estetiği Ameliyatıyla ilgili de fikir verir. 

Hiç kuşku yok ki Burun Ucu Estetiği yaptıranlarla ilgili en çok görüntü ve bilgiye internet arama sonuçlarıyla ulaşabilirsiniz. 

Bu aramalarda karşılaşılan sonuçların büyük bir bölümünü ise “Burun Ucu Estetiği olan ünlüler” oluşturur.

Bu makalemizde Burun Ucu Estetiği yaptıranlar ve Burun Ucu Estetiği olan ünlülerin öncesi ve sonrası fotoğraflarını bulabilirsiniz.  

Burun ucu estetiği öncesi sonrası fotoğraf

Burun Ucu Ameliyatı, estetik Burun Ameliyatı sonrası iyileşmeye oranla çok daha konforlu, hızlı iyileşme sürecine sahip ve daha pratik bir operasyondur. 

Küçük bir kaç dokunuş diye adlandırılan düzenlemelerle Burun Estetiğinin sağlanabilmektedir. Burun Ucu Ameliyatı ünlü ve tanınmış kişilerin de estetik ameliyat tercihleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.


Kimler Burun Ucu Estetiği Yaptırabilir?
burun ucu estetiği yaptıranlar

Burun Ucu Estetiği yaptıranların ortak özelliği, genel burun yapısı sorunsuz ya da burun kemiğinde hafif çıkıntı olan ve burun ucuna yapılacak müdahale ile estetik bir görünüm yakalanabilen kişiler olmalarıdır. 

Burun Ucu Estetiği yaptıranlar; eğri burun ucu, düşük burun ucu, top burun ucu, çatal burun ucu, sivri burun ucu, yamuk ve asimetrik burun kanatları adıyla anılan anatomik problemlerin bir ya da birkaçının varlığını düzeltmek amacıyla estetik cerrahların kapısını çalarlar. 


burun ucu estetiği yaptıranlar

Burun ucuna dair bu sorunlar estetik olduğu kadar sağlık açısından da problem yaratır. Sağlıklı nefes alış-verişinin yapılmasına engel teşkil eden sorunlar da Burun Ucu Estetiği Ameliyatı ile giderilir. 

Burun Ucu Estetiği öncesi sonrası görüntüler için Op. Dr. Ali Murat Sonel'in operasyonlarına göz atabiliriz:


 


Burun Ucu Estetiği Ameliyatı sonrası, Burun Ucu Estetiği yaptıranlar daha rahat nefes alıp verebildikleri için yaşam kalitelerinin iyileştiği yönünde ameliyatı yorumlarlar.

Burun Ucu Estetiği yaptıranlar arasında; özellikle burun ucu bölgesinde büyüklük ve şekil bozukluğuna sahip kişiler bulunmaktadır. 


burun ucu estetiği yaptıranlar


Genel görünüşünde yüz proporsiyonu ile uyumlu daha küçük bir burun ucu tercih edildiğinde, estetik burun ameliyatına ihtiyaç olmaksızın büyük bir düzelme gözlemlenmektedir. 

Burun Ucu Estetiği yaptıranların daha uzun olan burun ucu şekil düzenlemesi ile kısalarak doğru burun açı değerlerine çekilmekte ve kıkırdak fazlalığı alınarak burun deliklerini ideal formda olması tasarlanmaktadır.

Burun ucu düşüklüğü nedeniyle burun ucu estetiği yaptıranlar küçük bir düzenleme sonrası daha sağlıklı nefes alışverişi yapabildiklerini dile getirmektedirler.

Burun Ucu Estetiği öncesi sonrası

Bu fotoğrafta da burun ucu düşüklüğünün eşlik ettiği burun açısı bozukluğunun giderilmesi ile ortaya çıkan Burun Ucu Estetiği öncesi ve sonrasını görebilirsiniz.

Erkek burun ucu estetiği öncesi sorası

Erkeklerde Burun Ucu Estetiği Ameliyatlarında en çok dikkat edilmesi gereken unsur tasarlanan burun ucunun, erkek burun proporsiyonuna uygun şekilde oluşturularak feminen bir görüntüden uzak kalınmasıdır. 

Burun Ucu Estetiği yaptıracak olanların bilmesi gereken; üst dudakla burun ucunun yaptığı açının 106 derece olması feminen; üst dudakla burun ucunun yaptığı açının 90 dereceden az olması halinde maskülen bir burun ve yüz görüntüsü oluşur. 

Burun Ucu Estetiği Olan Ünlüler
Burun Ucu Estetiği olan ünlüler, hem yerli hem de yabancı sanat camiasından tanıdık isimlerden oluşan oldukça uzun bir liste…

Burun Ucu Estetiği olan ünlüler kervanında, sadece Burun Ucu Estetiği yaptıranlara ek estetik Burun Ameliyatına eşlik eden burun ucu operasyonları da oldukça fazla. 

           1- Burun Ucu Estetiği olan ünlüler, öncesi ve sonrası fotoğraflarına Türk sinema ve dizi oyuncusu Fahriye Evcen’le başlıyoruz.


Fahriye Evcen- burun ucu estetiği


Ünlü oyuncu Fahriye Evcen’in Burun Ucu Estetiği öncesi fotoğrafında da görüldüğü üzere düşük olan burun ucu, Burun Ucu Estetiği Ameliyatı ile düzeltilmiş.

           2- Burun Ucu Estetiği olan ünlüler, öncesi ve sonrası görüntüleriyle bir diğer isim: Türk sinema ve dizi oyuncusu Beren Saat.


Beren Saat burun ucu estetiği

           
           3- Burun Ucu Estetiği olan ünlüler, öncesi ve sonrası fotoğraflarında sırada Leon filmi ile çocuk yaşta tanıdığımız Nathalie Portman var...


Nathalie Portman burun ucu estetiği

         
           4- Scarlett Johansonn Burun Ucu Estetiği yaptıran bir diğer ünlü isim;


Scarlett Johansonn burun ucu estetiği

         
           5- Pınar Altuğ estetik Burun Ameliyatına ek Burun Ucu Estetiği olan ünlülerden bir diğer isim…


Pınar Altuğ burun ucu estetiği sonrası

           
           6- Deniz Akkaya da estetik Burun Ameliyatına ek Burun Ucu Estetiği yaptıranlar arasında yerini alıyor.Burun Estetiği sonrası Deniz Akkaya

         
           7- Burun Ucu Estetiği olan ünlüler, öncesi ve sonrası görüntüleriyle bir diğer isim: Blake Lively


Blake Lively burun estetiği sonrasında

           
           8- Megan Fox Burun Ucu Estetiği yaptıran bir diğer ünlü isim;


Megan Fox burun ucu estetiği sonrası

         
            9- Brezilyalı manken Gieselle, hem estetik Burun Ameliyatı hem de Burun Ucu Estetiği olan ünlülerden…


Gieselle burun ucu estetiği öncesi sonrası

           
           10 - Emina Sandal da estetik Burun Ameliyatına ek Burun Ucu Estetiği yaptıranlar arasında yerini alıyor.


Emina Sandal burun estetiği sonrası

           
           11- Burun Ucu Estetiği olan ünlüler, öncesi ve sonrası fotoğraflarıyla bir diğer isim Keira Knightley


Keira Knightley burun estetiği sonrası

           
           12- Johnny Depp de Burun Ucu Estetiği yaptıranlar arasında yer alıyor.


Johnny Depp burun ucu estetiği yaptıtanlardan


Ebru Gündeş, Tülin Şahin, Naz Elmas, Sinem Kobal, Cansu Dere, Songül Öden, Hazal Kaya, Hadise, Petek Dinçöz, Gülben Ergen, Adriana Lima, Shakira, İrina Shayk, Serenay Sarıkaya Burun Ucu Estetiği olan ünlüler arasında yerlerini diğer tanıdık isimler…