Hastane Tipi
Şehir

elos40
elos40 - Ankara - 2 yıl önce gönderildi.

Burnumda et var


Burnumda et var ve estetik olmak istiyorum yaşım 18 burun estetiği olabilir miyim? Fiyat alabilir miyim?

DOKTOR CEVAPLARI 3 Cevap var

Burun Estetiği

02 Mayıs 2020

Merhaba, Burun estetiği için kızlarda 17, erkeklerde 18 yaşı doldurmuş olmanız yeterli. Kapalı ve Atravmatik Teknik ile gerçekleştirmekteyiz. Bu teknik sayesinde minimum şişlik/ödem, maksimum iyileşme süreci gerçekleşiyor ve dokuların zarar görmesi engelleniyor. Ameliyat sonrası 1 gece hastanede kalacaksınız. Ertesi gün taburcu olacaksınız. 7 gün sonra kontrole çağırıyoruz, atel ve yeni nesil silikon tamponlarınızı alıyoruz. Detaylı muayene önem arz etmektedir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sorunuz için teşekkürler, Sağlıklı Günler.


Cevap Fotoğrafı
Doç. Dr. Süleyman Taş
17 Deneyim üzerinden
4.8 Toplam değerlendirme - 17 Deneyim üzerinden
İstanbul http://www.suleymantas.com.tr
Bu Cevabı Faydalı Buluyor musunuz? EVET - HAYIR
0 kişi bu cevabı faydalı buldu. 0 kişi faydalı bulmadı.

Burun estetiği

05 Aralık 2017

Merhaba, Estetik burun ameliyatında önemli olan sizin ne istediğinizi anlamak ve sonucun yüzünüze yakışmasıdır. Bunun için burun estetiğinizi ameliyattan önce bilgisayarda gerçekleştirebiliriz. Arzu ederseniz internetten fotoğrafla ön muayene de yapabiliriz. Mümkünse önden ve 2 yandan çekilmiş dijital yüz fotoğraflarınızı gönderirseniz estetik burun tasarımı yapabilirim. Kızlarda kemik yaşının tamamlanması 17 yaşında erkeklerde 18 yaşında olur. Bu nedenden dolayı istediğin takdirde estetik burun ameliyatı olabilirsin. 18 yaşını doldurmuşsan anne babanın yazılı rızasına gerek kalmıyor. Burun etleri de uygun durumlarda aynı ameliyat sırasında radyofrekans cihazı ile tedavi edilebiliyor. Estetik burun ameliyatı için mevsim söz konusu değildir, önemli bir sağlık problemi olmayan bir insan istediği herhangi bir zamanda estetik burun ameliyatı olabilir. Burun estetiğinden hemen sonra ayağa kalkmak ve ertesi gün günlük islere dönmek mümkündür. 6-7 gün sonra burun alçısı çıkarılıp buruna koruyucu bir bant yapıştırılır. Genellikle 5-6 gün sonra bu küçük bantı hastanın kendisi bile banyoda ıslatarak çıkarabiliyor. Estetik burun ameliyatının kontrollerini bilgisayar ve internet ortamında uzaktan yapabiliyoruz. Daha önce gerçekleştirdiğim burun estetiklerinden bazılarının sonuçlarını isterseniz gönderebilirim. Ankara dışından gelen hastalarımız için çok büyük kolaylıklar sağlanıyor (ücretsiz konaklama, vb) içiniz rahat etsin. Klinikteki görevli arkadaşlar size ücret ve ödeme kolaylıkları hakkında bilgi gönderecekler. Uygun bir zamanda ücretsiz görüşme randevusu alabilirsiniz. Başka bir sorunuz olursa beklerim, şimdilik hoşçakalın.


Bu Cevabı Faydalı Buluyor musunuz? EVET - HAYIR
0 kişi bu cevabı faydalı buldu. 0 kişi faydalı bulmadı.

Rhinoplasty Operasyonları

05 Aralık 2017

Merhaba, Burun operasyonu olmanızda hiç bir sakınca yok. Ayrıntıları görüşmek için bize 02122155543 nuaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


Bu Cevabı Faydalı Buluyor musunuz? EVET - HAYIR
0 kişi bu cevabı faydalı buldu. 0 kişi faydalı bulmadı.