Hastane Tipi
Şehir

ogur40
ogur40 - İstanbul - 2 yıl önce gönderildi.

Burnuma nasıl bir uygulama gerekli?


Benim burnumda eskiden beri kırılma ve eğrilik var. sağ taraftan tam nefes alamıyorum. Nasil bir uygulma ile sorun çözülür?

DOKTOR CEVAPLARI 2 Cevap var

Burun Estetiği

04 Mayıs 2020

Merhaba, Burun estetik ameliyatı ile birlikte hem görsel hem de eğrilik ameliyatı birlikte yapılabilir. Kapalı ve Atravmatik Teknik ile gerçekleştirmekteyiz. Bu teknik sayesinde minimum şişlik/ödem, maksimum iyileşme süreci gerçekleşiyor ve dokuların zarar görmesi engelleniyor. Ameliyat sonrası 1 gece hastanede kalacaksınız. Ertesi gün taburcu olacaksınız. 7 gün sonra kontrole çağırıyoruz, atel ve yeni nesil silikon tamponlarınızı alıyoruz. Detaylı muayene önem arz etmektedir. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sorunuz için teşekkürler, Sağlıklı Günler.


Cevap Fotoğrafı
Doç. Dr. Süleyman Taş
17 Deneyim üzerinden
4.8 Toplam değerlendirme - 17 Deneyim üzerinden
İstanbul http://www.suleymantas.com.tr
Bu Cevabı Faydalı Buluyor musunuz? EVET - HAYIR
0 kişi bu cevabı faydalı buldu. 0 kişi faydalı bulmadı.

Rhinoplasty Operasyonları

28 Kasım 2017

Merhaba, Kırıldıktan sonra yanlış kaynamış olmasından kaynaklı bir eğrilik ve nefes alamama sorunu olmuş olabilir. Bu sorunlarınızın çözümü rhinoplasty operasyonudur. İstanbulda yaşıyorsanız muayeneye davet edebiliri. Yada bize fotoğraflarınızı gönderebilirsiniz, ön bilgilendirme için. Ayrıntılı bilgi için 02122155543 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


Bu Cevabı Faydalı Buluyor musunuz? EVET - HAYIR
0 kişi bu cevabı faydalı buldu. 0 kişi faydalı bulmadı.