Ajda Pekkan'ın estetik operasyonları

Yayınlanma Tarihi: 02 Ekim 2018 | Güncellenme Tarihi: 10 Şubat 2019

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş

Internethaber.com’da yer alan haberde Ajda Pekkan’ın bugüne kadar hangi estetik operasyonları geçirdiği yer alıyor.

Son paylaştığı instagram pozu ile yine olay olan Ajda Pekkan kaç yaşındadır ve kaç estetik operasyonu geçirmiştir soruları merak konusu oldu.

Ajda Pekkan'ın estetik operasyonları

72 yaşında Süperstar'ın kaç estetik geçirdiğine dair net bir rakam yok. Ama Ajda Pekkan bilinen o ki 22 yaşından beri estetik ameliyat ve uygulamaları yaptırıyor.

İşte Ajda Pekkan'ın estetik operasyonları

3 Kez Burnunu Yaptırdı
Burun Estetiği yani Rinoplasti, Botoks, Dolgu, Lazer Epilasyon gibi cerrahi dışı estetik girişimlerden sonra en çok yaptırılan estetik ameliyat.

Ajda Pekkan yüzüne uygulattığı diğer estetik uygulamalarla birlikte, en iyi görüntüyü yakalamak için 3 kez burnunu yaptırdı.

Ajda Pekkan dolgu uygulaması

6 Kez Dudaklarına Silikon Enjekte Ettirdi
Yüze uygulanan estetik amaçlı müdahaleler arasında en bilinenlerden birisi dudağa silikon enjektesidir.

Diz Kapaklarını Gerdirdi
Yaş ilerlemeye başlayınca, kilo değişikliklerine de bağlı olarak, ne kadar spor yaparsanız yapın değiştiremeyeceğiniz bir durum diz kapaklarındaki kırışıklık.

Ajda Pekkan siz kapaklarını gerdiren ünlülerden.

Ajda Pekkan'ın burun estetiği

2 Kez Karın Bölgesini Gerdirdi
Yıllar ister istemez karın bölgesinde kırışıklığa sebep olabiliyor. Bundan kurtulan süperstar genç kızlara taş çıkartan bir vücuda sahip.

Ajda Pekkan'ın karın germe operasyonu

4 Defa Yüzünü Gerdirdi
Yerçekiminden kaçış yok. Kozmetik sektörünün gelişmesiyle yaşlanma belirtilerini ne kadar ortadan kaldırabilsek de, en etkili sonuç şüphesiz ki Yüz Gerdirme Ameliyatları.

Ajda Pekkan da bu ameliyatı olatak kusursuz bir yüze sahip olabildi.

Kaşlarını Çektirdi
Yüzümüzdeki ifadeyi en iyi belirleyen noktalarda birisi de kaşlarındır. Kaşların kaldırılması ve şekillendirilmesi  başarılı estetik çzümlerden biridir.

Göz Kapaklarını Kaldırttı
Yüz Gerdirme Ameliyatları, yüzün genel hatlarına uygulanırken, bakışlardaki keskin güzelliğe kavuşmanın sırrı, göz kapaklarına uygulanan estetik dokunuşlar.

Göğüslerini Dikleştirdi
İnsan vücudundan yer çekiminden en çok etkilenen bölgelerin başında şüphesiz ki göğüsler geliyor. Meme dikleştirme ameliyatları, protezlerle desteklensin ya da desteklenmesin, kadın özgüveninde en büyük etkiye sahip olan müdahalelerden biri.

Kol Altındaki Yağları İki Kez Aldırdı
Yaşlanma belirtilerinin en çok göze göründüğü bölgelerden biri olan kolların dirsek-omuz arasında uzanan kısmına uygulanan yağ aldırma yani Liposuction ile, özellikle düzenli sporla desteklendiğinde uzun vadeli sonuçlar elde ediliyor.

Ajda Pekkan botoks uygulaması

6 Ayda Bir Yüzüne Botoks Enjekte Ettiriyor
Yüze uygulanan çeşitli estetik müdahalelerin arasında ilk sıralarda Botoks yer alıyor.

Ajda Pekkan’ın geçirdiği Yüz Gerdirme Ameliyatları ve dudağa silikon enjekte edilmesi ile ameliyatlarını tamamladı. Bu durumun kalıcılığını sağlayan Botoks, da ünlü şarkıcının sürekli yaptırdığı uygulamalardan birisi.

Kaynak: Internethaber.com